3ο Γυμνάσιο

  Περιστερίου      

Οδηγίες προς τους γονείς της Γ' Γυμνασίου

 

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές - ανανεώσεις εγγραφών -μετεγγραφές των μαθητών /τριών

στα δημόσια Λύκεια για το σχολικό έτος 2018-2019

θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές.

 

 

Πατήστε εδώ για δείτε όλο το έγγραφο 

Προκήρυξη 4ήμερης εκδρομής στη Βόρεια Ελλάδα

Το 3ο Γυμνάσιο Περιστερίου θα πραγματοποιήσει 4ήμερη εκδρομή στις 19 Απριλίου 2018,

ημέρα Πέμπτη, έως Κυριακή 22 Απριλίου 2018 στη Βόρεια Ελλάδα

 

Δεχόμαστε τις κλειστές προσφορές σας στο

3ο Γυμνάσιο Περιστερίου 

Κύπρου και Ψαρρών 28

Περιστέρι, 12132

μέχρι την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018.

 

Δείτε την «Προκήρυξη Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Εκδρομή - Μετακίνηση»

Ενημέρωση Γονέων

Ενημέρωση Γονέων για το Σχολικό Έτος: 2017-2018

Ο σύλλογος διδασκόντων του 3ου Γυμνασίου Περιστερίου δέχεται τους γονείς, κάθε Τρίτη στις ώρες που αναφέρονται στον πίνακα που ακολουθεί:

Α/Α
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΗΤΑ ΩΡΕΣ
1 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ (ΠΕ11) 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

 
2 ΠΗΤΤΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟΣ (ΠΕ16)

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

 
3 ΤΖΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ01)  5η (11:50-12:35)
4 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ- (ΠΕ10) ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ01)  3η (10:00-10:45)
5 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02)  3η (10:00-10:45)
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02) 2η (9:05-9:50) και

5η (11:50-12:35)

7 ΘΕΟΧΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02)  6η (12:40-13:25)
8 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02)  5η (11:50-12:35)
9 ΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02)  3η (10:00-10:45)
10 ΣΙΟΥΖΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ(ΠΕ02)  4η (10:55-11:40)
11 ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ (ΠΕ03)  3η (10:00-10:45)
12 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ (ΠΕ03)  4η (10:55 -11:40)
13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ (ΠΕ03)  3η (10:00-10:45)
14 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ (ΠΕ04.01)  4η (10:55-11:40)
15 ΤΣΑΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΟΣ (ΠΕ04.05)  4η (10:55-11:40)
16 ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ04.04)  **
17 ΠΑΠΑΚΩΝ-ΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΩΝ(ΠΕ05)  4η (10:55-11:40)
18 ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ(ΠΕ06)  2η (9:05-9:50)
19 ΝΤΟΒΛΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ(ΠΕ06)

4η (10:55-11:40)

20 ΔΙΝΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΠΕ07)  **
21 ΚΩΣΤΗΡΗ ΟΛΓΑ ΚΑΛ/ΤΕΧΝΙΚΩΝ (ΠΕ08)  5η (11:50-12:35)
22 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ(ΠΕ11)  5η (11:50 -12:35)
23 ΣΚΟΥΤΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΟΙΝ/ΛΟΓΟΣ (ΠΕ10)  3η (10:00-10:45)
24 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ(ΠΕ15)  **
25 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ17)  4η (10:55-11:40)
26 ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ17)  **
27 ΔΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕ19)  3η (10:00-10:45)
28 ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕ19)  4η (10:55-11:40)

 

**: Αυτοί οι καθηγητές διδάσκουν και σε άλλα σχολεία. Συμβουλευτείτε το Ωρολόγιο Πρόγραμμα για τις ημέρες και ώρες που είναι στο σχολείο.