Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 10 επισκέπτες και κανένα μέλος

Πρόσκληση γονέων-κηδεμόνων των μαθητών της Α' Γυμνασίου σε ενημερωτική συνάντηση

enimerosigoneonA2020 21

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

σας προσκαλούμε στην ενημερωτική συνάντηση γονέων/κηδεμόνων των μαθητών της Α’ Γυμνασίου του σχολείου μας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2020 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 3ου Γυμνασίου Περιστερίου.

Για την αποφυγή συνωστισμού στους χώρους του σχολείου, οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών των τμημάτων Α1 και Α2 παρακαλούνται να προσέλθουν στο σχολείο στις 6.00μ.μ ακριβώς, ενώ οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών των τμημάτων Α3 και Α4 στις 7.00μ.μ

Σας περιμένουμε για να γνωριστούμε καλύτερα, να σας ενημερώσουμε για θέματα που αφορούν την αποτελεσματικότερη λειτουργία του σχολείου μας και οργάνωση της σχολικής ζωής, αλλά και ό,τι άλλο μπορεί να σας απασχολεί σε ατομικό ή συλλογικό επίπεδο.

Θεωρούμε ότι η παρουσία όλων είναι σημαντική και απαραίτητη για την καλή συνεργασία μας και την ασφάλεια και πρόοδο των μαθητών μας.

Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική για όλους.

Π. Κανέλλος