Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 10 επισκέπτες και κανένα μέλος

Βαθμολογία Α' Τετραμήνου

emailvathmoi

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη  11 Φεβρουαρίου 2021, το μεσημέρι θα λάβετε τον έλεγχο επίδοσης των  μαθητών/τριών του Α΄ Τετράμηνου για το σχολικό έτος: 2020 – 2021.

Η ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς του Σχολείου θα πραγματοποιηθεί μέσα από την πλατφόρμα webex, την Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021 από 8:30-13:30, με τη χρήση των συνδέσμων των εκπαιδευτικών που ήδη γνωρίζουν οι μαθητές. Την ημέρα αυτή δε θα πραγματοποιηθούν μαθήματα.

Σας παρακαλούμε να συνδεθείτε στην πλατφόρμα χρησιμοποιώντας το όνομα του μαθητή/μαθήτριας και όχι το δικό σας όνομα.

Παράλληλα σας παρακαλούμε να ελέγχετε τακτικά  την e-class ή τον τοίχο της e-me για πιθανά μηνύματα και ανακοινώσεις από τους εκπαιδευτικούς που δε θα είναι διαθέσιμοι την Παρασκευή (διδασκαλία σε άλλη σχολική μονάδα, πιθανά τεχνικά προβλήματα ή μεγάλη αναμονή) για εναλλακτικούς τρόπους ενημέρωσης.

Σας παρακαλούμε επίσης, για οποιαδήποτε αλλαγή στα στοιχεία επικοινωνίας σας (τηλέφωνα, e-mail, διεύθυνση κατοικίας) να ενημερώνετε τη σχολική μονάδα άμεσα.

Για οποιαδήποτε πληροφορία είμαστε στη διάθεσή σας!