152001
All_DaysAll_Days152001

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 12 επισκέπτες και κανένα μέλος

Καλοκαιρινή Γιορτή Ειδικού Σχολείου

Καλοκαιρινή γιορτή του ειδικού σχολείου

Την Τετάρτη 21/6/2017 πραγματοποιήθηκε η καλοκαιρινή γιορτή του του ειδικού επαγγελματικού Γυμνασίου Περιστερίου στο θέατρο του Φοίνικα. Η εκδήλωση αυτή επισφράγισε την πρώτη χρονιά λειτουργίας του ειδικού σχολείου μας. Μαθητές και καθηγητές παρουσίασαν σκηνές από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο κερδίζοντας τις εντυπώσεις. Ανάμεσα στους προσκεκλημένους που μας τίμησαν με την παρουσία και τον λόγο τους, ήταν ο Διευθυντής κ. Πανόπουλος και οι εκπαιδευτικοί του 3ου Γυμνασίου Περιστερίου. Τόσο ο διευθυντής του ΕΕΓ Περιστερίου κ. Κατσωνόπουλος όσο και ο σύλλογος των διδασκόντων επιθυμούν να ευχαριστήσουν θερμά τους καθηγητές και μαθητές του 3ου Γυμνασίου. οι οποίοι μας υποστήριξαν, μας αποδέχθηκαν και μας αγκάλιασαν παρέχοντας τις απαραίτητες υποδομές για την ομαλή λειτουργία του σχολείου.

Καλό καλοκαίρι!!!!!

EEG Perist2